Poddać się Życiu

💝Nasze Życie to teatr wielu ról. Czasem gramy rolę bogatych szczęściarzy, którym wszystko się układa, a czasem dostajemy rolę ubogich nie tylko w duchu.

💝Cały jednak problem polega na tym, że za bardzo się skupiamy na odgrywanych przez nas rolach. Zapominamy, że my- aktorzy, po spektaklu ściągniemy założone maski i spokojnie wrócimy do naszych domów, wypiwszy najpierw szampana z innymi aktorami, którzy grali role naszych przyjaciół bądź wrogów. Niezłe nie?

💝Patrząc na Życie w taki sposób nagle stwierdzasz, że nie ma dobrych bądź złych ludzi, fajnych lub mniej fajnych sytuacji. To wszystko, co Cię spotyka to po prostu jest, a Ty jedynie zmieniasz rolę, bądź wyuczony wcześniej tekst.

💝To wszystko się sprowadza do tego, byś doświadczał i czerpał radość z doświadczania! Nie musisz na nic czekać, ani przed czymkolwiek uciekać. Nie musisz prowadzić walk i dyskusji, by udowodnić, że to właśnie TY masz rację! Oczywiście ci, którzy patrzą na Życie z innego poziomu świadomości być może będą nadal komentować i robić wszystko byś wszedł w ich rolę, ale jeśli pozwolisz sobie płynąć z samym sobą, nie zrobisz tego! Będziesz jedynie rozumiał, że to jest ICH doświadczenie a nie TWOJE.

To co trzeba zrobić i to PODDAĆ SIĘ ŻYCIU Z PEŁNĄ JEGO AKCEPTACJĄ. Wtedy następuje zmiana.

 

, ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge