Chain Reaction

Trzeba nauczyć się patrzeć na życie z poziomu Ducha a nie Ciało-Duszy. Jeśli tego nie zrobicie, do końca będziecie zagmatwani w narastające problemy dnia codziennego. Czy nie zauważyliście, że coraz mniej jest czasu na przyjemności, na rodzinę, przyjaciół? Za to coraz więcej jest lęku o to, co przyniesie nowy dzień?

Nie zapominajcie, że lęk jest tylko emocją, którą sami stworzyliście i sami możecie się jej pozbyć lub przemienić w inną- pozytywną.

Jak to zrobić?

Trzeba wejść w tę emocję, umiejscowić ją w ciele, a następnie energetycznymi rękoma wyjąć i wyrzucić, bądź przemienić- na przykład w miłość.

Jak długo będziecie szukać siły na zewnątrz Was, oczekiwać, że ktoś inny da Wam lekarstwo lub sposób na sukces, tak długo rezygnować będziecie z własnej mocy i siły.

Kiedy zaczniecie sobie w końcu uświadamiać, że jesteście posiadaczami tej niesamowitej mocy, jaka nie występuje nigdzie indziej w całym Kosmosie, to zaczniecie z niej świadomie korzystać. Być może na początku cichutko i bardzo niepewnie. Potem coraz sprawniej. Zaczniecie się Nią bawić i Jej doświadczać.  To sprawi, że Wasze Życie w końcu zabarwi się Waszymi kolorami, a nie oczekiwaniami innych do Was. Tak Światło poprzez Was pójdzie dalej

Nie czekajcie..

, , , , , , , , , , ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge