Czego potrzebujesz?

Witam Ciebie.. Tego, który czyta teraz moje słowa.

Widzisz, najczęściej piszę o tym jak ja postrzegam rzeczywistość i świat wokół. Mówię i piszę o tym co ja robię, lub co ja bym zrobiła, by zmienić to, co zmienić mogę.

Zwracam się teraz do Ciebie z prośbą, byś mi napisał, lub powiedział o tym, czego oczekujesz po moich postach, bądź czego one mają dotyczyć, by Tobie pomóc w zmianie tego, co Ty zmienić możesz.

Pamiętaj tylko proszę, że każdy z nas musi dokonać zmian sam. Ja jedynie mogę podpowiedzieć lub wskazać sposób, by Ci pomóc. Opieram się zawsze na wiedzy i własnym doświadczeniu. Owszem mam wpływ na przestrzenie, kontaktuję się z energiami na różnych poziomach, wiem jak usuwać podłączenia i implanty. Zawsze jednak robię to tylko z uszanowaniem wolnej woli każdej Istoty.`

 

4 Responses to Czego potrzebujesz?

 1. Gosia 3 maja 2018 at 15:17 #

  Ja czuję się cała „poblokowana”. Strasznie interesują mnie Twoje posty, motywują i inspirują do szukania informacji wnikliwej. Intryguje mnie wszystko o czym piszesz i chce wiedzieć więcej 🙂 Pozdrawiam! ❤

  • Magdalena 3 maja 2018 at 21:20 #

   Gosiu.. Jestem wdzięczna Ci za te słowa 🙂 motywują i dają „kopa” „)

 2. NiktWażny 13 lipca 2018 at 09:02 #

  W jednym ze swoich wpisów piszesz, że idą ciężkie czasy. Napisz co się będzie działo, kiedy to będzie- za ile lat, i jak się do tego przygotować, jak przetrwać ten trudny czas, również a może przede wszystkim, od strony fizycznej, co będzie dostępne do jedzenia itp itd. Może to być np. jako osobny cykl – tylko regularnie i często poproszę :).

  • Magdalena 9 sierpnia 2018 at 14:35 #

   Postaram się tak zrobić 🙂 Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

CommentLuv badge