26/04/2014 Ileż razy można powtarzać

Czasem zupełnie opadają mi ręce. Bywa, że rozumiem pustelników uciekających od ludzi, chowających się w jaskiniach, byle tylko odgrodzić się od tego świata. Naprawdę jestem pełna podziwu dla wytrwałości Awatarów, którzy przychodząc tutaj, pomimo wszystko znajdują w sobie siłę, by iść dalej wskazując drogę.

Bo ileż razy można powtarzać, że aby zmienić swoje życie, to nie można tylko o tym mówić, ale faktycznie działać? Że trzeba dzień po dniu wstając rano, na chwil kilka przystanąć i powierzyć ten dzień Ojcu lub Opiekunowi, by nas prowadził. Że trzeba wiedzieć, czego tak naprawdę chce się od życia i trzymać się tego!

My jesteśmy Dziećmi Ojca czy w to wierzymy czy nie!

To daje nam prawo do wszystkich bogactw świata tak fizycznego jak i duchowego! Nie szukajmy wytłumaczeń dla naszych słabości. Nie starajmy się zmieniać naszego życia tylko je zmieniajmy. Ciągłe powroty do przeszłości, zwalanie winy na otoczenie lub mówienie, że coś nie pozwala na zmianę nie jest godne Istot Światła. Naprawdę szkoda czasu na żale i lenistwo. Trzeba wziąć się w garść, „spiąć pośladki”- jak to mówiła moja babcia i podnosząc głowę iść dalej.

Niech ten dzień stanie się dniem naszej przemiany. Dniem, w którym pozwolimy by Świat Duchowy nas poprowadził i pomógł budzić wewnętrzną moc. Niech to będzie dzień naszego wewnętrznego uśmiechu, uśmiechu zarezerwowanego tylko dla naszego serca. Po raz kolejny i za każdym razem wstając z kolan – zaczynając nowe życie.

 

Ps. Pisząc te słowa, cały czas widziałam przed sobą oczy Tego, Który nigdy się nie poddał niosąc Światło innym. Pełne ciepła, łagodności, zrozumienia i miłości. „Dziękuję, że masz zrozumienie dla mych słabości, że trzymasz, gdy upadam, że nie pozwalasz odejść od siebie”.

Pamiętajcie, że Serce jest i Kluczem i Bramą..

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 Responses to 26/04/2014 Ileż razy można powtarzać

 1. Irek 26 kwietnia 2014 at 15:56 #

  Ileż razy można powtarzać? Madzia. Trzeba powtarzać aż do skutku!! 🙂 A ileż to razy, niemowlak podejmuje prób, aby nauczył się chodzić?

  Czasami jesteśmy tak bardzo „przesiąknięci” niefajnymi nawykami i przekonaniami, że trudno jest rozpoznać co jest prawdziwe 🙂 Dlatego konieczne są powtarzania i kolejne próby.

  Dziękuję Madziu że Jesteś 🙂
  Irek ostatnio opublikował…Nazwa dla twojej firmyMy Profile

  • Magdalena 26 kwietnia 2014 at 21:20 #

   Kiedy upadamy jest nam źle. Mamy wrażenie, że nie mając już siły nie podniesiemy się już więcej. Że to już koniec, że już dość. Jednakże jakimś „cudem” powoli, czasem niedostrzegalnie podnosimy się. Tak, jakbyśmy od nowa nabierali powietrza w płuca. Tak właśnie buduje się nasza moc. Właśnie w tych chwilach, kiedy mimo wszystko wstajemy ogłaszamy wszem i wobec, że o to Jesteśmy, tak o to budują się Dzieci Ojca.

   To ja Tobie Irku dziękuję, że to wszystko ode mnie przyjmujesz i niesiesz światło dalej..

 2. barbara 17 grudnia 2014 at 16:05 #

  Kochana Madziu bardzi bardzo dziekuje. Ze JESTES i pokazalas mi droge do swialta zycze kazdemu ze sie tak czul i jeszcze lepiej jak ja teraz Jeszcze raz DZIEKUJE MADZIA. Basia

  • Magdalena 16 stycznia 2015 at 19:43 #

   Basiu..Wszystko co osiągnęłaś jest Twoją zasługą. Ja jedynie mogę Tobie podziękować, że pozwoliłaś mi na tę jedną chwilę zaistnieć w Twoim życiu i pokazać Ci, że możesz wszystko..
   Dziękuję:))

Dodaj komentarz

CommentLuv badge