Kontrola energii

Jednym z podstawowych błędów, popełnianych przez osoby wchodzące na ścieżkę świadomej pracy z energią, jest brak umiejętności jej utrzymywania i kontrolowania. Często po oczyszczeniu lub nawet zwykłej medytacji, osoby te są naładowane pozytywną energią. Myśli mają jasne i radosne, czują się zdrowo i są gotowe do zmian.

Jednak po kilu dniach – najczęściej trzech, znów powracają  do stanu poprzedniego. Zaczynając mieć wątpliwości co do skuteczności działań, przy okazji tracąc wiarę w możliwość zmiany swojego życia. Najnormalniej w świecie nie potrafią kontrolować swojej własnej energii. Na dodatek wchodząc w konflikty z innymi osobami, nieświadomie toczą wojny o energię własną i drugiego człowieka.

Kontrola energii. Co więc robić?

Zanim usiądziecie do medytacji, upewnijcie się, że pomieszczenie w którym będziecie medytować jest czyste i bezpieczne. W tym celu możecie otworzyć okna i zdecydowanie zapalcie świeczkę. Najlepiej biała lub złotą. (Ja preferuję białe – mają w sobie wszystkie inne barwy). Nie polecam palenia kadzideł. Po pierwsze ich jakość często jest wątpliwa, a po drugie wbrew pozorom zanieczyszczają umysł. Do oczyszczenia możecie użyć również białej szałwii i..tytoniu. Jednakże po takim oczyszczeniu należy dokładnie przewietrzyć.

Po zabiegu oczyszczania przestrzeni życiowej lub medytacji, należy zachować tzw. higienę energetyczną. Oznacza to nie wchodzenie w jakiekolwiek konflikty z innymi osobami. Tyczy się to również nie oglądania filmów lub gier, w których jest przemoc lub sceny wywołujące emocje strachu, niechęci lub nienawiści.

Energetyczny prysznic

Co wieczór, należy robić sobie „prysznic energetyczny”. Jest to bardzo prosta i przyjemna technika 🙂 Trzeba sobie wyobrazić, że wchodzicie do kabiny prysznicowej i odkręcacie kurki. Zamiast wody jednak na waszą głowę spływa strumień złoto – białej energii, która podobnie jak woda obmywa Was z każdej strony.

Wszystkie podpięcia, złorzeczenia, myślokształty, są usuwane przez strumień energii. Następnie zauważacie, że energia zaczyna wpływać przez czubek głowy (czakra Korony) do Waszego wnętrza, wypełniając Was całkowicie. Patrząc na stopy widzicie jak powoli zaczynają się świecić złotym światłem.

Powoli energia unosi się w górę, wypełniając kolejno: łydki, uda, biodra, pośladki, podbrzusze, brzuch, plecy i klatkę piersiową. Poprzez ramiona wpływa do Waszych rąk, wypełniając palce u rąk – Wasze dłonie zaczynają świecić, płynie w górę by wypełnić sobą całe ręce, szyję i kark, głowę, aż do momentu, gdy jej nadmiar zaczyna się przelewać przez czubek głowy.

Upewnijcie się, że cali jesteście wypełnieni światłem. Upewnijcie się, że każdy organ pulsuje nową energią.

Kontrola-energiiPozostańcie w tym stanie kilka minut. Cieszcie się to chwilą. Następnie wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w tubie światła, zapieczętowanej od góry i dołu złotymi pieczęciami, które rozerwać możecie tylko Wy i wtedy połóżcie się spać.

Technika ta zapewni Wam bezpieczeństwo podczas snu, naładuje potrzebną energią i usunie wszystko to, co w ciągu dnia do Was się przyssało.  

Należy pamiętać, że sami będąc energią, wyrażamy się w morzu energii innych ludzi, Świata Przyrody, naszej Planety i Kosmosu. Nie ważne czy jesteśmy tego świadomi czy nie, oddziałujemy na siebie wzajemnie. Początkowo mieliśmy czerpać energię potrzebną nam do przejawiania się w tej rzeczywistości z Kosmosu – odżywianie praniczne lub od Królestwa Roślin. To, co się stało, chyba nie muszę tłumaczyć ( już każdy o tym wie), faktem jest, że zmanipulowani, jesteśmy zmuszeni do czerpania energii w sposób rabunkowy. Stąd ten subtelny pomysł zabijania innych istot i toczenia wojen.

Tchórzostwo

Wciąż zaskakuje mnie tchórzostwo ludzi. Moja znajoma zrobiła niedawno małe doświadczenie na Facebooku. Umieściła zdjęcie małego cielaczka, który stał obok swej mamy. Odpowiedzi na to zdjęcie było około 700 – ma 1500 znajomych. Po dwóch dniach umieściła zdjęcie podobnego cielaczka, ale takiego, który został zmasakrowany w rzeźni. I wiecie co? odezwało się 5 osób. 5 osób!!!

Powiedzcie mi jak to jest? Dlaczego tak jest? Niech mi błagam to ktoś wytłumaczy!! Skąd taka nieczułość, brak litości i zrozumienia u ludzi, którzy są odpowiedzialni za życie każdej istoty na tej Planecie? Jak potem ci ludzie mają prawo płakać nad swym losem i prosić o pomoc Najwyższego, skoro nie potrafią dać Veto dla zbrodni czynionych na ich oczach!! W życiu nie można być tchórzem. W pracy z energią nie można być tchórzem. Tym bardziej teraz, kiedy została uruchomiona Sprawiedliwość Boża..

Własna Ochrona

Kiedy będąc w czyimś towarzystwie, czujecie że zaczyna Was boleć głowa, jesteście osłabieni lub nagle tracicie chęć na cokolwiek, to oznacza, że jesteście pod wpływem kogoś, kto najnormalniej w świecie ściąga od Was energię.

Jak najszybciej stwórzcie własną ochronę. Najlepsze i najszybsze jest postawienie lustra pomiędzy Wami a tą osobą tak, by ten ktoś zobaczył w nim swe własne odbicie. Jeśli jesteście w towarzystwie kilku osób i nie wiecie kto to jest, to postawcie takie lustro z każdej strony, z góry i z dołu włącznie – coś na kształt pudełka. Innym sposobem jest umieszczenie siebie w Merkabie lub otoczenie się fioletowym i niebieskim światłem.

Kontrola energii

Kontrola energii to również lub / i przede wszystkim kontrola myśli, słów i czynów. Jako istoty wielopoziomowe, wyrażamy się również na tych poziomach, zwłaszcza gdy nie ma w nas aktywnej Świadomości.

Wiele osób uważa, że poprzez Modlitwę lub Krąg Ognia załatwią wszystko. Proszę pamiętać, że to są tylko narzędzia służące nam do aktywnego kontaktu ze światami niewidzialnymi. To nasze słowa, decyzje, myśli stanowią o jakości naszego życia i ewentualnych zmianach.

Nie możemy być dobrzy tylko wtedy kiedy klękamy przed Opiekunem. My mamy być Światłem nieprzerwanie! Dlatego otaczać się trzeba nim cały czas. Wypełniajcie światłem również swój dom, samochód, miejsce pracy. Pozwoli Wam to na spokój i wewnętrzne wyciszenie.

Jest wiele sposobów na kontrolę energii, jednakże najlepszym i najskuteczniejszym jest własny wzrost duchowy.

Powodzenia:)

 

, ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge