Ku przestrodze..

Życie każdego z nas jest drogą. Drogą do samych siebie. Czasem wyboistą i kręta, czasem prostą i prowadzącą na skróty. (Sama nie wiem, która jej część jest wartościowszą). Droga ta, ma nas zaprowadzić do poznania tego, kim naprawdę jesteśmy. A właściwie my mamy sobie o tym przypomnieć.

Ku przestrodze..

Dlaczego tak jest, że o tym nie pamiętamy? Jest wiele czynników na to wpływających. Cała masa pułapek niskiego astrala, chipy energetyczne, blokady, rytuały, systemy – w tym religijny, ekonomiczny, społeczny. Naprawdę trzeba mieć w sobie wiele odwagi i samozaparcia, by wytrwać, by się nie pogubić.

Na swojej drodze poznałam wielu, którzy dzielili się swoją wiedzą, swoimi umiejętnościami. Cierpliwie tłumaczyli i pokazywali, gdzie popełniam błędy. Jednak nigdy, ale to nigdy nie „przywiązywałam” się do nich i nie uzależniałam siebie i własnego rozwoju od ich osoby. Zresztą tak sobie myślę, że prawdziwy nauczyciel, by sam sobie tego nie życzył.

O wielu z nich teraz głośno się mówi, o innych zupełnie już zapomniano. Ale to nie jest ważne. Bo ja sama nauczyłam się przefiltrowywać każdą informację przez samą siebie. Każda minuta mojego życia, mojej drogi stała się lekcją i informacją jednocześnie.

Trzeba pamiętać o jeszcze jednej rzeczy: granica pomiędzy dobrem a złem jest bardzo cienka.

Czasem wystarczy jedna myśl, by cała praca nad sobą została przekreślona. Poddawajcie w wątpliwość wszystko co usłyszycie (nawet te słowa, które teraz do Was piszę). Zło najczęściej przychodzi w białych rękawiczkach.

Pytajcie najpierw siebie samych, czy informacja jaką otrzymaliście jest prawdziwą i czy jest dla Was. Nie wierzcie ślepo w to, co widzą Wasze oczy, ale nauczcie się czuć sercem. I zaufajcie mu. Nawet jeśli na początku kilka razy się potkniecie. Przecież każdy z nas nie od razu nauczył się chodzić 🙂

Nauczcie się sami budować kanał do swojego własnego Ducha. Nie podpinajcie się pod kanały innych, nawet jeśli mówią, że to ma Wam służyć. (W jaki sposób, nie mając dostatecznej wiedzy możecie to zweryfikować?)

Nauczcie się żyć własnym życiem. Tylko ono jest ważne. W chwili, gdy będziecie zbudowani i Wasz świat będzie doskonały, wtedy wskażecie drogę innym.

 

 

, , , ,

2 Responses to Ku przestrodze..

  1. Aleksandra 19 kwietnia 2017 at 22:15 #

    Bardzo lubie ten artykul 😊😚😚😚😚

    • Magdalena 25 kwietnia 2017 at 12:39 #

      Dziękuję Olu:)**

Dodaj komentarz

CommentLuv badge