Mój Dom

Mój Dom. Kocham Go. Dbam o Niego. Staram się, by był ciepły i przytulny. Mój Dom podobnie jak ja nie lubi bałaganu, kurzu i brudnych plam na dywanie.  Dlatego pilnuję, by był czysty i zadbany. 

Mój Dom kocha kwiaty. Jest ich w nim dużo, ale bez przesady. Pomagają w swobodnym przepływie energii.

Na kuchennym stole- w sercu Domu, zawsze płonie świeczka. Na znak ogniska i ciepła domowego. To też znak mojej w Nim obecności. To ja, jako Strażniczka Domu nadaję Mu moc.

Mój Dom lubi przyjaznych ludzi. Ci z otwartym sercem zawsze dobrze się w Nim czują. Obdarza ich swoją energią, chroni i dodaje sił. Mówią, że nie chcą wychodzić, że im dobrze. Cieszy mnie to. Lubię gdy wracają.

Mój Dom rozkwita, gdy pełen jest miłości i harmonii. Każdego dnia więc wypełniam Go swoim Światłem.

Mój Dom pełen jest kochanych mi Ludzi. Widzę jak w Nim odpoczywają. 

Mój Dom jest moją Twierdzą. W Nim się chronię, nabieram sił, zbieram w sobie. W Nim planuję i marzę. W Nim tule swoje Dzieci i czuję dotyk dłoni Miśka.

Bywa jednak tak, że nie słuchając siebie, pozwolę tym, którzy nie szanują mojego Domu zamieszkać w Nim.  Staje się On wtedy powoli szary i smutny. Przestaje być ostoją dla mnie i tych, których kocham.  Wtedy muszę Dom wyleczyć. Powoli zmienić i naprawić to, co zostało zniszczone. I obiecać, że więcej się to nie powtórzy. 

Mój Dom- to Ja.

, ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge