Reconnective Healing – Uzdrawianie Rekonektywne

Reconnective Healing, czyli Uzdrawianie Rekonektywne jest dostrojeniem, wejściem ciała fizycznego w nową harmonię częstotliwości energii. Nowe wibracje wnikają w ciało i staję się jego częścią. Jest to część ewolucji ludzkości.

„Lecząca energia pochodzi ze Źródła”

Energia ta przenika przez ciało osoby udzielającej Reconnective Healing, a następnie łączy się z osobą przyjmującą Healing i Wszechświatem, poprzez szereg pól, których esencją jest miłość. „Wszechświat rozpoznaje potrzeby pacjenta, a następnie stwarza odpowiednie okoliczności, dzięki którym następuje właściwa odpowiedź na jego potrzeby. Wibracje pacjenta o określonej częstotliwości wchodzą w interakcję i odpowiadają na wibracje, które nadchodzą ze Wszechświata. Dzieje się to za pośrednictwem osoby, która uzdrawia. Kiedy następuje zmiana wibracji, zmieniają się także wszystkie wyższe struktury, które określają te wyższe energie.(…) Dochodzi do interakcji trzech częstotliwości – pacjenta, uzdrowiciela i Wszechświata. Te fale energii mieszają się ze sobą i tworzą nową częstotliwość. Powstaje nowa forma energii, która nie była poprzednio obecna w żadnym z wyjściowych ogniw. ” Potwierdzają to wyniki badań fizyki kwantowej, która udowadnia, że „zmiana pozycji cząsteczki natychmiast wpływa na zachowanie innej cząsteczki, niezależnie od tego,czy znajduje się ona w odległości kilku centymetrów, czy też oddalona jest na olbrzymią odległość”.

Ciekawą rzeczą jest, że skuteczność Uzdrawiania Rekonektywnego jest całkowicie niezależna od  wiary w jej skuteczność. Energie, które zostały wprowadzone do ciała pacjenta same „decydują”, która strefa ma zostać uzdrowiona. Przykładowo, jeśli pacjent oczekuje usunięcia bólów głowy, to najpierw może zostać uzdrowiony żołądek, gdyż on te bóle wywoływał. Podobnie jest z psychiką i ciałem energetycznym. Dlatego ważnym jest, by nie „oczekiwać”, ale pozwolić energiom czynić ich powinność. Zresztą sam zabieg jest bardzo przyjemny i głęboko relaksujący. Zarówno pacjent jak i uzdrowiciel wchodzą na poziomy Theta, czyli stanu głębokiej medytacji. Często podczas zabiegu można mieć odczucie obecności osób trzecich, aniołów, pojawiają się również barwy i wrażenia dotykowe. Każdy zabieg jest bardzo indywidualny, zarówno dla pacjenta jak i uzdrowiciela.

The-Reconnection--Połączenie-ze-ŹródłemNa ogół wystarcza od 1 – 3 sesji. To klient decyduje się na ich ilość. Po przerwie można znów sesje powtórzyć.

Tak naprawdę nikt nie wie jakie rezultaty przyniesie sesja. Ważne jest by być otwartym i cieszyć się z możliwości działania energii Wszechświata. W przypadku zachorowań polecam nie odkładanie zaleceń medycyny akademickiej, a połączyć obydwie techniki w jedną.

Zanim jednak rozpoczynam jakiekolwiek działania uzdrowieniowe, oczyszczam przestrzeń życiową pacjenta i aktywuję ciało egzystencjalne. Pozwala to na szybsze i łatwiejsze działanie energii rekonektywnych.

Cena jednego zabiegu to £20

Zadzwoń lub napisz maila teraz i umów się na wizytę

 

/ Cytaty pochodzą z książki Erica Pearl, „Połączenie ze źródłem”/