The Reconnection- Połączenie ze Źródłem

The Reconnection (Połączenie ze Źródłem) jest „techniką”, która wykorzystując sieć meridianów naszego ciała, komunikuje nasze pole magnetyczne z polem magnetycznym Ziemi. Ta z kolei, poprzez system pasm i strun z Centrum Galaktyki. Dzięki temu uzyskujemy wewnętrzną harmonię i równowagę. The Reconnection uaktywnia i odnawia tzw. linie axiatonalne człowieka, które doprowadzają światło (energię) do układu energetycznego. „Poprzez nowe, rekonektywne częstotliwości jesteśmy teraz w stanie oddziaływać na inne płaszczyzny i wymiary..świadomie. To jest nasze przeniesienie się z pięciozmysłowego ludzkiego istnienia do (…) wielozmysłowego ludzkiego istnienia”.

Ponowne Połączenie sprawia, że intuicja wzrasta, zastępując przesiąknięty lękiem instynkt. Wewnętrzna harmonia i spokój buduje umiejętność spojrzenia na swoje dotychczasowe życie i życie ludzi z innej perspektywy. Wypełnione światłem i energią meridiany blokują działanie energii przeciwnej na poziomie fizycznym i energetycznym. Na skalach duchowych osoba, która przyjęła The Reconnection „wskakuje” od razu na poziom dziewiąty, który pozwala na podłączenie do Iglicy Świata i ochronę Światów Duchowych.

The-Reconnection--Połączenie-ze-ŹródłemThe Reconnection składa się z dwóch sesji, które powinny się odbyć w przeciągu 24-36 godzin.  Wykonuje się je raz w życiu, a samo połączenie utrzymuje się, a jego działanie rośnie z każdym rokiem.

Opłata za The Reconnection ma znaczenie symboliczne i wynosi 333$, zaś w krajach z walutą euro wynosi 333€. Ma ona symbolizować wymianę energetyczną na poziomie 333, co oznacza: „Wzniesieni Mistrzowie znajdują się w twoim pobliżu i pragną, żebyś wiedział, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często wzniesionych mistrzów, szczególnie kiedy widzisz wzór numeru 3 wokół siebie. Kilku z bardziej znanych wzniesionych mistrzów to: Jezus, Mojżesz, Maria, Quan Yin and Yogananda”. Taką kwotę powinna podać Ci osoba, u której chcesz przyjąć The Reconnection.

 

/Cytaty pochodzą z książki Erica Pearl, „Połączenie ze źródłem”, a także ze strony Doreen Virtue/