Wystarczy tak niewiele..

Jak dokonać wewnętrznej przemiany? Co zrobić, by w końcu otworzyć oczy i móc widzieć rzeczywistość taką, jaka ona jest?  

⏰Każdy człowiek- ja, Ty, oprócz własnego, wewnętrznego światła, ma również Iskrę Ojca. Jest to to Światło, które odróżnia nas od innych istot Wszechświata, jak również „trzyma mocno za rękę”. Jest to ‚urządzenie” do wewnętrznego kontaktu ze Źródłem. 

⏰Choćbyśmy nie wiem jak daleko odeszli od Domu, to właśnie to Światło, będzie i jest nam drogowskazem powrotu. Jest również mocą i energią do powrotu nam potrzebną- „chlebem życia”. Trzeba tylko o tym wiedzieć, pamietać i każdego dnia, w każdej minucie ziemskiego życia używać.

⏰Cała obecna cywilizacja, technologia, wiedza i nauka są skupione na tym, by współczesny człowiek zapomniał o tym kim naprawdę jest, o tym jaką moc posiada i jak świadomie może z tej mocy korzystać. Celem „wielkich tego świata” jest stworzenie biorobota- zombi, który będzie jadł, spał i robił siusiu dokładnie na polecenie tych, którzy mają w ręku kabelki.

⏰Wystarczy rozejrzeć się wokół, wejść choćby do metra lub tramwaju. Mało kto czyta książki, rozmawia ze sobą. Praktycznie każdy zapatrzony w ekran telefonu komórkowego ogląda facebooka. Nie interesuje go wiedza, informacja, ale obrazki, najczęściej zakodowane, wpływające na jego podświadomość. Taki człowiek, gdy odbierze się mu komórkę dostaje wręcz szału. A co z dziećmi? Dla „świętego spokoju” pozwala się im oglądać bajki, które również mają wpisane programy agresji, lenistwa i nienawiści. Spróbujcie oderwać takie dziecko od bajki. Jeden wielki krzyk! O grach komputerowych już nawet szkoda mówić. Tam uczy się zabijania od najmłodszych lat! A przecież wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami. Pochodzimy z tego samego Źródła, z tego samego Domu, od tych samych Rodziców.

⏰Coraz mniej tych, którzy mają pasję, hobby i mogą mówić o tym godzinami. Książki odchodzą do lamusa. Przestają być w „modzie”. 

⏰Coraz więcej chorych na depresję, smutnych i zmęczonych. Jakże rzadko słychać szczery i serdeczny śmiech. Powoli idąc za narzuconymi trendami, gubimy pomysł na samych siebie. Umierają marzenia, a wraz z nimi- my.

⏰Ludzie narzekają, użalają się nad sobą i kompletnie nie biorą odpowiedzialności za swoje myśli, słowa i czyny. Według nich zawsze ktoś inny jest winny marnego ich życia. To wina rodziców, systemu, męża, żony, dzieci za wszelkie zło i niepowodzenia jakich doświadczają. Jest to oczywiście zachowanie niedojrzałe, szczeniackie wręcz, ale tak właśnie wygląda obraz współczesnych nas.

⏰Tylko poprzez zwrócenie się ku sobie i wewnętrznemu Światłu, możemy od nowa rozpoznać naszą prawdziwą Istotę, nasze Dziedzictwo i w końcu poczuć kim jesteśmy. Tylko poprzez zrozumienie własnej mocy i poczucie jej całym sobą jesteśmy w stanie rozpoznać to, co nas ogranicza i świadomie to odrzucić. Bo trzeba zacząć świadomie żyć. Świadomie myśleć, mówić i czynić! To wszystko ma wypływać z naszych serc, a następnie z całej naszej Istoty.

⏰Gdy rozświetlamy się (przynajmniej rano i wieczorem), to wchodzimy w strumień naszej własnej energii. Powoli budzi się nasze JESTEM, w wraz z Nim moc. Niesamowita, przepiękna i radosna- MOC.

⏰Gdy to poczujemy i pojmiemy to, wtedy trzeba tym Światłem, tą Mocą rozświetlić własne rodziny, własny dom, miasto w którym mieszkamy, kraj, a następnie cały świat! 

⏰Pomyślcie tylko, jak będzie wyglądać nasza planeta i my ją zamieszkujący, gdy rano i wieczorem każdy człowiek wzmocni  siebie i ją własną mocą i siłą!

Tak budzi Człowiek Prawdziwy, wielki i świadomy. Tak budzi się moc Dziecka Bożego. Tak właśnie przemawia Bóg Ojciec i Bóg Matka.

 

Ps. Jeśli potrzebujesz pomocy przy rozświetlaniu się, spróbuj robić to razem ze mną. Na mojej stronie: www.LatarniaM.pl, w zakładce: Blog, znajdziesz nagranie z Rozświetlaniem się. Później stwórz własną technikę i przekazuj ją innym 🙂

 

, , , , ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge