I znów ta jedność

💕Problem współczesnego człowieka polega na tym, że żyje w totalnym oddzieleniu od siebie samego i otaczającego go wszechświata. Gry wideo, filmy, wirtualne kontakty stały się normalnością i wymazały potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem twarzą w twarz. Iluzja „normalności” jaką stwarzają elektroniczne media sprawia, że zatracamy możliwość przeżywania życia opartego na własnej sile i mocy. Rezygnujemy z niej wręcz na poczet tego, co nazywa się rozwojem, a tak naprawdę jest ogromnym krokiem do tyłu. Co gorsza, uczymy tego własne dzieci okaleczając je w ten sposób zupełnie.

💕💕Dodatkowo skupiamy swoją energię ( energia podąża za uwagą) na tym jak unikać chorób, zamiast jak żyć w zdrowiu, jak unikać konfliktów zamiast jak żyć w pokoju, jak odnaleźć miłość zamiast jak żyć w miłości itp.

💕To powoduje, że tak naprawdę nikt nie jest szczęśliwy. Skupiając się na zewnętrznym braku, zapominamy o własnym wewnętrznym bogactwie i możliwości jego przejawienia w naszym zewnętrzu!

Poczucie jedności ze wszystkim co żyje jest kluczem do zmiany rzeczywistości! Ten stan żyjący w nas, w innych, w całym Kosmosie sprawia, że mamy kontakt z sobą nawzajem jak i wszystkim wokół: od DNA aż po pulsujący życiem Wszechświat!

💕Jeśli TY, który czytasz te słowa chcesz dokonać zmiany w sobie, w swoim życiu, świecie i chcesz by te zmiany były trwałe i prawdziwe, to najpierw poczuj się żyjącą częścią tego co w Tobie i wokół Ciebie!

💕Popatrz, jak często chowasz się pod parasolem, gdy pada deszcz. A przecież on jest życiem! Ile razy chowasz się w cieniu przed słońcem! A przecież ono jest życiem! Ile razy odwracasz wzrok od drugiego człowieka..On też jest życiem.

Ile razy na swój widok w lustrze się uśmiechnąłeś?

 

 

 

 

, , , ,

Jeszcze nie komentowano.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge